ثبت برند زغال

نحوه ثبت برند زغال موضوع مورد نظر کارشناسان ما برای کمک به فعالان در این زمینه می باشد. زغال ماده ای شکننده و سبک است که از نیم سوختن چوب یا دیگر مواد گیاهی و جانوری برجای می ماند. درصد کربن ناخالص زغال ۸۵ تا ۹۸ درصد است. چوب یا استخوان و.. در اثر سوزاندن، آب و گازهای نهفته در خود را از دست می دهند و تنها یک جسم جامد بر جای می ماند.

کربن که واژه ای لاتین است و معنی زغال چوب می دهد قبل از تاریخ کشف شد و مردم ان را از سوختن چوب، استخوان و.. تولید می کردند. البته امروزه روش های تولید زغال گسترش یافته است.

 

زغال چه انواعی دارد؟

زغال انواع مختلفی دارد که برندهای فعال در این زمینه به فروش تمامی انواع آن می پردازند. شما هم به فکر داشتن برند زغال هستید؟ می دانید که چه کاری باید انجام دهید؟ در این مطلب در این مورد صحبت خواهیم کرد.

۱) زغال لیمو

در این دسته تمام زغال هایی که از چوب درختان مانند لیمو، نارنج، پرتقال و… تهیه می شوند گفته می شود. این نوع زغال یک دست و آرام می سوزد و با دوام است. از زغال لیمو برای قلیان استفاده می شود.

۲) زغال فشرده

این زغال در واقع شکلی است از زغال چوب که از قطعات ریز مربوط به کاه، چوب و.. تهیه می شود. این زغال کیفیت کمتری از انواع معمولی دارد و البته ارزان تر هم هست. دوام زغال فشرده نسبت به بسیاری زغال های دیگر بیشتر است. برای کباب یا گریل کردن می توانید از این نوع زغال استفاده نمایید.

** از انواع مختلف زغال برای پخت و پز، تهیه ماسک های ضد گاز، کارهای هنری، مصارف دارویی، کاربردهای مختلف در صنعت و.. استفاده می شود.

 

ویزگی های یک زغال خوب را می شناسید؟

زغال خوب نباید به آسانی خاموش شود و بدون این که نیاز به باد زدن باشد روشن می ماند زغال با کیفیت دود نمی کند و گاز و بو ندارد. هم چنین اگر زغال مناسبی در اختیار داشته باشید پر حرارت است و جرقه هم ندارد و البته خاکستر ان زیاد است.

 

چرا برند زغال ثبت کنم؟

همان طور که گفتیم زغال کاربردهای زیادی دارد و مصارف ان زیاد است. طبیعی است که وقتی در زمینه ای تقاضا زیاد است می توان فعالیت خوبی از نظر اقتصادی داشت.

افراد مختلف با ثبت برند زغال در این زمینه فعالیت قانونی و تخصصی دارند. فروش زغال برای مصارف مختلف می تواند درآمد خوبی داشته باشد.

 

مزایای ثبت برند زغال

 • با داشتن برند می توانید برای صادرات اقدام کنید
 • داشتن برند زغال شما را از دیگر رقبا متمایز کرده و باعث جلب مشتریان بیشتر می شود.
 • داشتن برند وجهه موفق تری به کار شما می بخشد.
 • برند باعث می شود همکاری های مختلفی با دیگران داشته باشید زیرا به عنوان یک مجموعه یا شخص متمایز از دیگران و با خدمات منحصر به فرد بیشتر از قبل در معرض توجه قرار می گیرید.

 

مراحل ثبت برند زغال

ابتدا باید تمامی مدارک لازم را آماده کنید. سپس شما به سامانه مربوطه مراجعه کرده و ثبت نام می کنید.

امروزه تمامی فرآیندهای لازم برای ثبت نام در امور ثبتی به صورت آنلاین انجام می شود. سامانه آنلاین کمک می کند تا همه امور را به سرعت پیش ببرید. البته لازم است بدانید که عدم اگاهی از قوانین و شرایط می تواند تا چندین مرحله کارتان را به تاخیر بیندازد. برای جلوگیری از این موارد خوب است که با کارشناسان اگاه مشورت نمایید.

 

مدارک لازم برای ثبت برند زغال

مدارک لازم برای اشخاص حقیقی و حقوقی متفاوت است.

شخص حقیقی بدین منظور باید مدارک زیر را ارائه دهند:

 • کپی کارت ملی و شناسنامه الزامی است.
 • در صورتی که از حروف لاتین در نام برندتان استفاده نموده اید باید کپی کارت بازرگانی هم ارائه دهید.
 • نیاز به مجوز فعالیت دارید و باید یک کپی از آن تحویل دهید.

افراد حقوقی هم باید مدارک زیر را ارائه دهند:

 • کپی شناسنامه و کارت ملی نیاز است.
 • از روزنامه تاسیس و روزنامه اخرین تغییرات باید یک کپی ارائه دهید.
 • نیاز به مجوز فعالیت دارید.
 • اگر از حروف لاتین در برندتان استفاده کرده اید به کارت بازرگانی احتیاج دارید.

راهی ساده و مطمئن برای ثبت برند زغال

همان طور که گفتیم شما می توانید از طریق سامانه نلاین مربوطه برای ثبت برند خود اقدام کنید. در صورتی که دانش یا مهارت انجام این کار را ندارید یا حتی وت تان را برای امور مهم تری نیاز دارید گران نباشید. شما می توانید با کارشناسان ما در ثبت یاب تماس گرفته و تمامی کارها را به ما بشپارید. همه امور ثبتی تان در اسرع وقت توسط متخصصان مجموعه ما انجام می گردد.

۴.۷/۵ - (۴ نفر رای داده اند)

درباره ی نوشین حسینی

من نوشین حسینی هستم و از سال 1392 در زمینه خدمات اداری شرکتها و به صورت کاملا تخصصی در زمینه خدمات ثبتی فعالیت می کنم. تمام تلاشم طی این سالها این بوده است که بهترین خدمات را در جهت کمک به امور ثبتی شرکتها ارائه نمایم تا مدیران شرکتها در این خصوص خیالی آسوده داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button